Нагородження найкращих

За підсумками проведення заходів присвячених міжнародному дню туризму колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва нагородив студентів-переможців дипломами, сертифікатами та подяками за допомогу в організації.

Студенти брали активну участь у всіх заходах, які були організовані студентським активом та викладачами.

Вперше були проведенні інтелектуальні змагання он лайн, студентами були проведені квест по території університету, екскурсія для першокурсників в Національному дендрологічному парку «Софіївка» та інше.

Незважаючи на протиепідеміологічні заходи  цього річ «Тиждень туризму 2020» пройшов успішно.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи бажає усім міцного здоров’я та наснаги у нових звершеннях!

Світлана Тимчук, к.е.н., доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи