Науковці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи отримали свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір

Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» зареєструвало авторське право на твір – навчальний посібник «Управління поведінкою споживачів готельно-ресторанних послуг» та видало Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір за № 110396, відповідно до якого авторські права належать Уманському національному університету садівництва.

Авторами навчального посібника є кандидати економічних наук, доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська, Олена Саковська та Людмила Малюга.

У навчальному посібнику викладено зміст, основні поняття та теми з дисципліни «Управління поведінкою споживачів готельно-ресторанних послуг» згідно вимог кредитно-трансферної системи. Запропоновано лекційний матеріал, плани і завдання до практичних  занять, самостійної, індивідуально-консультативної та пошуково-аналітичної роботи студентів.

Видання призначене для науковців, викладачів та студентів, які навчаються за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа».

Теоретичний матеріал супроводжується прикладами з практики діяльності вітчизняних і закордонних підприємств та примітками, що дозволяють глибше зрозуміти сутність теоретичних питань і оволодіти практичними навичками. У кінці кожного розділу подається проблематика для повторення та обговорення матеріалу. Наведені в навчальному посібнику матеріали дозволяють здобувачам вищої освіти  закріпити теоретичні знання й оволодіти практичними навичками дослідження поведінки споживачів готельно-ресторанних послуг.

Вітаємо авторів з високим результатом та бажаємо реалізації всіх творчих та наукових задумів, наснаги у професійному зростанні та в майбутніх наукових пошуках!

Колектив кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи