Наукові доробки студентів спеціальності 242 Туризм

20 жовтня 2022 р. на базі Чернівецького торговельно-економічного інституту проходив Х Буковинський студентський фестиваль науки. Студентський актив і колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва взяв участь у даному фестивалі.

Метою проведення Фестивалю є створення умов для пошуку та реалізації наукових ініціатив молоді, що мають підприємницький потенціал, а також отримання навичок генерації таких ідей та їх презентації.

В рамках Х Буковинського фестивалю науки студенти змагались у двох номінаціях:

1)    Студентські бізнес-проєкти.

2)    Студентські наукові дослідження.

Студенти спеціальності 242 Туризм  взяли безпосередню участь з науковими дослідженнями на теми:

- «Сучасні тенденції розвитку культурно-пізнавального туризму в Україні».

- «Вплив внутрішнього туризму на соціально-економічний розвиток регіонів України».

Вимогою до наукових досліджень була демонстрація актуальних трендових наукових ідей, її підприємницький потенціал та реалістичність практичної реалізації.

Дякуємо організаторам фестивалю за можливість участі, обміну досвідом й ознайомлення з науковими доробками.

Світлана ТИМЧУК, к.е.н., доцент кафедри

туризму та готельно-ресторанної справи УНУС