Наукові дослідження студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в м. Стамбул, Туреччина

Існує постійно зростаюча потреба у високоякісних дослідженнях у більшості, якщо не в усіх аспектах суспільства нашого часу. Університети є основним постачальником якісної дослідницької освіти. Якісна дослідницька освіта вимагає участі студентів-дослідників. Тому, здобувачі вищої освіти Уманського національного університету садівництва кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, беруть активну участь у дослідженнях на різноманітних форумах, конференція, круглих столів. Чудова можливість для здобувачів вищої освіти було взяти участь у науковій конференції, що відбувалася в м. Стамбул, Туреччина. Студенки мали змогу обмінюватися своїми науковими ідеями, питаннями, проблемами та досягненнями щодо їх особистої дослідницької діяльності та в результаті опублікували свої наукові досягнення в міжнародному журналі.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи вітає здобувачів вищої освіти освітнього рівня перший «бакалаврський» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Сереветну Катерину та Моцьо Яну з їхніми здобутками.