Навчальна практика студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС

У рамках навчальних практик «Вступ до фаху» та «Інформаційні технології у сфері обслуговування» студенти першого та другого курсів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» Уманського НУС відвідали краєзнавчий музей.

Уманський краєзнавчий музей один із найстаріших музеїв в Україні. Краєзнавчий музей в Умані офіційно був створений у 1918 році, але сама історія його заснування починається ще з 1906 року. Музей знаходиться в будівлі колишньої приватної лікарні. Фондова збірка музею нараховує більш як 50 тисяч експонатів. Їхнє завдання – проілюструвати відвідувачам історію та культуру як самої Умані, так і району. Експозиція Уманського краєзнавчого музею широко висвітлює історію Уманщини з найдавніших часів до сьогодення та природу рідного краю.

Працівники музею радо зустріли нових відвідувачів і провели ознайомчу екскурсію по виставковим залам, показуючи рідкісні експонати.

Екскурсія в краєзнавчому музеї починається з доісторичних експонатів -  знаряддя праці первісної людини, твори найдавнішого мистецтва, зброя та багато іншого.

Проходячи по залах музею, можна побачити як удосконалювалися люди, стаючи більш умілими та майстерними.

В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію Уманщини. Від екскурсовода студенти почули цікаву розповідь про героїзм воїнів та мирних жителів в роки Другої світової війни та Революції гідності, які поклали на олтар майбутньої свободи найцінніше – своє життя.

Студенти залишилися задоволені екскурсією, адже це була гарна нагода відчути зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

К.е.н., доцент кафедри туризму та

готельно ресторанної справи Малюга Л.М.