Навчальна практика за кордоном студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва мають можливість проходити професійну практику в провідних п’ятизіркових готелях Туреччини, готельно-ресторанних комплексах Європи. Такого роду професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи готельно-ресторанного бізнесу, отримати безцінний досвід роботи в цій сфері за кордоном.

Закордонна практика студентів це можливість удосконалити практичні навики зі спеціальності, познайомитись з новими друзями та побачити світ.

Під час стажування студенти відкорегували навики рум-сервісу, роботи офіціантів та барменів, навчилися працювати з іноземними клієнтами та готувати страви європейської кухні. Як стверджують студенти-практиканти: "Додали ще одну іноземну мову до нашої скарбнички мов".