НАЗК оновило методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у питаннях запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

Викладачі кафедри туризму та гательно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва прослухали курс лекцій «Зрозуміло про конфлікт інтересів» та отримали відповідні сертифікати.

На даному курсі ми дізналися:

-              що робити якщо конфлікт інтересів виник;

-              розібралися з питанням відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

-              ознайомилися з іншими обмеженнями щодо запобігання корупції, яких потрібно дотримуватись під час виконання службових повноважень.

Цей курс допоміг опанувати базові практичні інструменти для:

-              підвищення ефективності виявлення;

-              запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

-              дотримання встановлених заборон та обмежень.