НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА – ШЛЯХ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

Професійний розвиток фахівця у будь-якій сфері людської діяльності обумовлюється постійним самовдосконаленням і саморозвитком упродовж усього життя. Одним зі шляхів такого самовдосконалення є самоосвіта – неформальна освіта.

У глобалізованому та інформатизованому середовищі,  інноваційно-технологічні методи освітнього процесу дають змогу здобувати знання різними способами та формами, зокрема, через відкриті освітні ресурси та онлайн-сервіси. Одним з таких ресурсів, які допомагають українським студентам у здобутті поглиблених знань з певної спеціальності чи виду діяльності є освітня платформа «Prometheus».

Прагнучи до самовдосконалення та підвищення рівня знань у сфері туризму студентка 21-тм групи факультету менеджменту Уманського НУС Сніжана Мурзак, яка здобуває освіту першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 242 «Туризм», успішно закінчила курс «Туристичні гіди» на платформі дистанційного навчання «Prometheus» та удосконалила фахові компетентності щодо процесів організації туристичних подорожей та комплексного туристичного обслуговування.

Сніжана Мурзак отримала сертифікат, котрий підтверджує проходження онлайн-курсу та свідчить про підвищення рівня знань щодо ведення туристичної діяльності, зокрема обслуговування туристів під час подорожей.

Згідно «Положення про порядок визнання в Уманському національному університеті садівництва результатів навчання, отриманих у неформальній освіті» Сніжані Мурзак буде перезараховано змістовний модуль з дисципліни «Організація туристичних подорожей», що є обов’язковою компонентою освітньо-професійної програми «Туризм» зі спеціальності 242 «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти циклу професійної та практичної підготовки.

Раїса Кожухівська,

к.е.н., доцент,

гарант освітньо-професійної програми «Туризм»

першого (бакалаврського) рівня вищої освіти