Неформальна освіта в освітньому процесі з використанням платформи Prometheus

Напрацювання у неформальній освіті важлива складова особистого професійного розвитку та можливість розкрити потенційні можливості здобувачів вищої освіти.

Здобувачі вищої освіти ступеня магістр за спеціальністю 242 «Туризм» освітньої програми «Туризм» Віталій Рябченко та Анастасія Клименко пройшли курс «Підприємництво: Хто ваш клієнт?» на платформі Prometheus.

Курс «Підприємництво: Хто ваш клієнт?» заснований на дослідженнях стартап-компаній Массачусетського технологічного інституту та їхніх засновників. Завдяки цим дослідженням здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з інноваціями в мобільних застосунках, 3D-друку, енергетичній електроніці, годинниковому виробництві тощо. Дізнатися, як спілкуватись з потенційними клієнтами, зрозуміти суттєву різницю між аналізом ринку згори донизу та знизу вгору, а також як розробити стратегічну основу для прийняття рішення про те, які ринки слід використовувати для товару чи послуги.

Програма курсу передбачала:

1.    Первинне дослідження споживачів.

2.    Аналіз ринку знизу вгору.

3.    Сегментація ринку.

4.    Аналіз стартових позицій на ринку.

5.    Розроблення портрету клієнта.

6.    Профілювання потенційного клієнта.

7.    Оцінка загального розміру цільового ринку

Під час вивчення курсу здобувачі освіти навчилися: проводити сегментацію ринку; обирати стартову позицію на ринку; розробляти портрети клієнтів; обчислювати загальний розмір цільового ринку; розуміти клієнтів.

В результаті проходження курсу здобувачі отримали сертифікати. На основі наданих сертифікатів, буде здійснено процедуру визнання результатів навчання отриманих в умовах неформальної освіти.

Вітаємо здобувачів кафедри з поглибленням своїх знань! Неформальна освіта дозволяє набути нових компетентностей та збагатити освітній процес цікавим досвідом неординарних лекторів.