НОВА ПЕРЕМОГА КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ОЛІМПІАДІ З ТУРИЗМУ

Під керівництвом Людмили Транченко завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, магістранта Гаркава Ольга Сергіївна 02 по 06 грудня 2020 року взяла участь у Міжнародній науково-освітня олімпіаді з туризму, яка проходила на базі НТУ «Дніпровська політехніка».

Кафедра туризму та економіки підприємства НТУ «Дніпровська політехніка» розробила цікаві завдання, які охоплювали майже всі аспекти туристичної індустрії. В олімпіаді взяли участь 148 учасників. Це була масштабна освітня подія з туризму.

І в номінації за розробку унікального туристичного туру Гаркава Ольга Сергіївна Уманський національний університет садівництва отримала диплом. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС щиро вітає Гаркава Ольгу з перемогою.

Дякуємо організаторам Міжнародної науково-освітньої олімпіади з туризму, НТУ «Дніпровська політехніка», за цікаву і продуктивну роботу, і сподіваємося на співпрацю в майбутньому!

Людмила Транченко

завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи