Меню

Нові професійні досягнення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Державна служба якості освіти України спільно з Навчально-методичним центром з питань якості освіти започатковує нову процедуру, яка передбачає напрацювання абсолютно нових підходів, візії та цілей, – акредитація освітньо-професійних програм закладів фахової передвищої освіти. 

З 5 липня по 9 липня 2021 р. був проведений другий навчальний семінар з підготовки експертів щодо оцінювання освітньо-професійних програм та освітньої діяльності закладів фахової передвищої освіти. 

Державна служба якості освіти України формує пул експертів, команду однодумців, які допоможуть забезпечити якісну експертизу та оцінювання освітніх програм, а відтак підтвердити високий рівень фахової передвищої освіти та сприяти інтеграції українських закладів до Європейського освітнього простору.


Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко успішно пройшли п’яти денне навчання, склала тести і отримала сертифікат про проходження онлайн-семінару для підготовки експертів з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти. 

Вітаємо Людмилу Транченко, яка стала експертом з питань акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.