Знайомство студентів 11-гр групи з історією Уманського національного університету садівництва

Музей історії Уманського національного університету садівництва є вагомою складовою у системі навчально-виховної та наукової роботи навчального закладу. Тому, з метою ознайомлення студентів-першокурсників із навчальним закладом, його історією, сьогоденням, визначними науковцями, що навчалися у стінах університету, куди вони вступили, 11-гр група та їх куратор Наталія Парубок, відвідали музей історії Уманського національного університету. Головним завданням музею є нагромадження, збереження та відтворення в хронологічній послідовності історії навчального закладу: від витоків – до сьогодення.

Екскурсію провела завідувач музею Оксана Свистун, яка донесла студентам багато нової та цікавої інформації. Студенти були зацікавлені унікальними експонатами музею, старовинними фото, документами, рукописами, друкованими виданнями, що свідчать про історичні віхи створення навчального закладу.

Студенти вдячні завідувачу музею Оксані Свистун за цікаву та змістовну розповідь.