Конференція

Секційне засідання кафедри туризму та готельно-ресторанної справи «актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні»

5 листопада на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи у рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи», присвяченої Всесвітньому Дню науки в ім’я миру та розвитку відбулося секційне засідання «Актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні».

Секційне засідання відкрила старший викладач Діана Нагернюк, привітавши всіх учасників конференції з її початком і побажавши плідної роботи. У наукових доповідях піднімалися актуальні питання з формування, функціонування і розвитку індустрії туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

За час роботи конференції було заслухано ряд доповідей, основна тематика яких розкривала питання розвитку туризму в Україні та просування вітчизняного туристичного продукту на світовий ринок; збутової та маркетингової діяльності підприємств готельно-ресторанного господарства; конкурентоспроможності та якості продукції і наданих послуг.