Он-лайн семінар-тренінг «Європейські практики диверсифікації сільського туризму на засадах збалансованості та креативності»

25-26 травня 2023 р. колектив та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь в он-лайн семінарі-тренінгу «Європейські практики диверсифікації сільського туризму на засадах збалансованості та креативності» та навчальній екскурсії «Креативні ідеї диверсифікації сільського туризму: досвід малого та середнього бізнесу України» організованого Запорізьким національним університетом.

Напрями он-лайн семінару:

1. Диверсифікація діяльності як запорука сталого розвитку європейського регіону.

2. Сталий та креативний туризм європейського зразку як перспективний напрямок розвитку бізнесу.

3. Кластерні та мережеві підходи до розвитку сільського туризму: інструмент добробуту в сільській місцевості в країнах ЄС.

Студенти та викладачі взяли участь в навчальній он-лайн екскурсії «Креативні ідеї диверсифікації сільського туризму: досвід малого та середнього бізнесу України», яка передбачала он-лайн ознайомлення з діяльністю садиб сільського туризму Дніпропетровської та Сумської областей задля підвищення обізнаності учасників про практику диверсифікації сільського туризму, перспективи розвитку малого та середнього бізнесу, шляхи та бар’єри для відкриття бізнесу в сфері сільського туризму, створенні кластерних та мережевих ініціатив.

Напрями он-лайн навчальної екскурсії:

1. Історія організації зелених садиб.

2. Організаційно-інституційні передумови розвитку бізнесу в сфері сільського туризму.

3. Демонстрація потенціалу зеленої садиби та визначення її конкурентних переваг.

4. Регіональна інфраструктура сільського туризму.

Дякуємо організаторам за цікавий та пізнавальний захід!

Світлана ТИМЧУК

к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи