ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій»

04 листопада 2021 р. відбувся ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій». Викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у заході. Серед спікерів форуму були науковці та практики у сфері культурних індустрій. Учасники форуму отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Питання розвитку культурних індустрій у постковідний період розкрила Ірина Петрова доктор культурології, професор, завідувач кафедри івент-менеджменту КНУКІМ.

Цікавою була доповідь Ольги Копієвської доктора культурології, професора, завідувач кафедри арт-менеджменту та івент-технологій КНУКІМ, яка стосувалась особливостей формування креативних компетентностей представників освітнього середовища. Сьогодні питання напрямів розвитку освіти у сучасних реаліях пов’язані з впровадженням креативних продуктів в освітній процес. Спікер наголосила, що креативність знайшла відображення у стандартах вищої освіти з ряду спеціальностей.

Під час форуму були розкриті питання створення культурних центрів для соціального спілкування громади, де можна буде забезпечити самовираження і проведення польових практик у сільських громадах. Надання культурних послуг для населення за рахунок створення культурних центрів дозволить покращити рівень соціальної взаємодії. Створення таких центрів дозволить розвивати сільський туризм в регіонах України.

Освітній проект «4People» дозволив ознайомитись з досвідом практиків з креативного Ритейлу. Спікер Юлія Дзюба практик в маркетингу супермаркетів та креативного дизайну розповіла про важливість візуального оформлення закладу як основного маркетингового напряму.

Питання, які обговорювались під час форуму дозволяють фахівцям у секторі туризму та розвитку сільського зеленого туризму розширити інструментарій в своїй практичній діяльності.

Дякуємо організаторам заходу та освітнього проекту  «4People» за чудову можливість ознайомитись з напрацюваннями практиків та освітян у секторі культурних індустрій.

Світлана Тимчук, к.е.н.,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи