Особливості комунікації при влаштуванні на роботу: практичні поради фахівця

02 грудня 2021 року студенти факультету менеджменту, котрі здобувають освіту за спеціальністю 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» взяли участь в онлайн-зустрічі на тему «Особливості комунікації при влаштуванні на роботу», що була організована Центром професійно-кар’єрної орієнтації Уманського НУС.

Онлайн-зустріч проводила практичний психолог університету Валентина Мазуренко, котра розповіла про те, як підготуватися до співбесіди, указала на тонкощі майбутнього працевлаштування та навела приклади як потрібно презентувати себе на співбесідах. Психолог надала практичні рекомендації щодо відповідей на поширені запитання та порадила як відповідати на нестандартні запитання, що задаються у ході спілкування потенційними працедавцями.

У ході бесіди також було обговорено важливу тему «Стоп насиллю», де розглядалися питання існування проблем, пов’язаних з насиллям у різних сферах людського життя, наголошувалось на підвищенні рівня обізнаності громадян щодо проявів насилля, визначення елементів захисту проти насилля, встановлення та впровадження захисної мережі, заохочення людей  звертатися по допомогу до фахівців.

Загалом, зустріч була інформативно насиченою та корисною.

Дякуємо директору Центру професійно-кар’єрної орієнтації Уманського НУС Інні Чернезі та практичному психологу університету Валентині Мазуренко за проведений захід.

Софія Нижник,

студентка 41 тм групи

факультету менеджменту Уманського НУС.