ПАРТНЕРСТВО ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ ПРОФЕСІЙНІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ СТУДЕНТСТВА КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ

За ініціативи завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко відбулася зустріч із представниками відділу туризму Уманської міської ради.

Предмет зустрічі – налагодження довгострокових партнерських відносин між Уманським НУС та Уманською міською радою в рамках підтримки діяльності, спрямованої на розвиток туризму та індустрії гостинності Уманщини.

Науковій сфері та виконавчій гілці влади, вкрай важливо рухатися в одному напрямку та коригувати кадрову політику ринку праці, аби знизити існуючу наразі міграцію трудових кадрів та забезпечити працездатне населення привабливими умовами роботи.

У ході роботи, учасники зустрічі презентували інформаційно-статистичні дані щодо розвитку туризму та сфери гостинності міста, обмінювалися власним практичним досвідом. Розглядалися актуальні питання щодо спільного виконання відділом туризму Уманської міської ради та Уманським НУС, завдань, стосовно формування привабливого туристичного іміджу Уманщини задля розвитку туризму та індустрії гостинності. Також, присутні обговорили пропозиції щодо підвищення економіко-туристичних можливостей щодо розвитку туристичних атракцій міста та впровадження заходів, необхідних для розвитку індустрії гостинності і туристичної галузі.

Людмила Транченко високо оцінила перспективи майбутньої співпраці фахівців туристичної сфери, викладачів та студентів Уманського НУС у напрямку спільної реалізації науково-практичних та освітньо-просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення обізнаності суспільства щодо розвитку туризму на місцевому рівні.

Запрошені гості – Ліана Роднікова, гід, фахівець відділення інклюзивного соціально-реабілітаційного туризму Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради та випускниця спеціальності «Туризм» Анастасія Поляніцька запропонували ідею розвитку пішохідних екскурсій містом та територією національного університету садівництва, які ознайомлюватимуть гостей з красою та неповторністю Уманщини.

Імідж міста творимо саме ми, бо той, хто любить місто і знає про нього зможе зародити таку ж любов і у інших перспективні шляхи тісної співпраці для розвитку туризму на регіональному рівні. Зі свого боку, начальник відділу туризму Уманської міської ради Людмила Гекалюк відзначила високий рівень організації принципів такої співпраці та висловила впевненість у її результатах.

У підсумку, усіма учасниками заходу було відмічено важливість використання сфери туризму, як однієї з економічних складових розвиткуміста.

Людмила Транченко,

завідувач кафедри туризму та