Патріотично-виховні заходи «Захищаймо разом: крок до безпеки»

27 березня 2024 р. студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь у важливих патріотично-виховних заходах, спрямованих на підтримку воїнів Збройних Сил України та навчання основам мінної безпеки.

Однією з ключових ініціатив було плетіння маскувальних сіток для ЗСУ. Студентські групи разом із викладачами долучилися до цієї акції, де вони виготовляли сітки, призначені для захисту військових одиниць від ворожих поглядів та дрібно-фрагментованих об'єктів. Ця ініціатива не лише підтримує наших захисників, а й надає студентам можливість виявити свою патріотичну готовність та долучитися до важливої справи національного значення.

Крім того, 27 березня 2024 року інструктори ГО «Асоціація саперів України» провели семінар, спрямований на навчання основам мінної безпеки. Цей захід став важливим кроком у розумінні та підготовці університетського персоналу до ситуацій, пов'язаних з небезпекою мін та вибухових пристроїв на території.

Заняття включало в себе теоретичні відомості про різновиди мін та їх характеристики, а також практичні вправи з виявлення та обходу мінних полів. Студенти та викладачі активно взяли участь у демонстраційних вправах та симуляціях ситуацій, що дозволило їм отримати практичні навички та впевненість у власних діях.

Організація таких семінарів має велике значення для підготовки студентів та викладачів до дій у зоні можливого конфлікту, а також підвищення рівня мінної безпеки в цілому. Участь у них дозволяє забезпечити безпеку життя та здоров'я не лише в університетському середовищі, а й у реальних життєвих ситуаціях.

Патріотично-виховні заходи в Уманському національному університеті садівництва стали важливим кроком у збереженні національної єдності та підтримці Збройних Сил України. Участь у таких заходах дозволила студентам та викладачам не лише проявити свою патріотичну готовність, а й набути важливі навички та знання, які можуть бути корисними у подальшій діяльності.

Світлана Тимчук,

к.е.н., доцент кафедри туризму