Перемога кафедри туризму та готельно-ресторанної справи на Всеукраїнському КОНКУРСі СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»

Під керівництвом Людмили Транченко завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, магістрантка Гаркава Ольга Сергіївна 6 квітня 2021 року взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю» яка проходила на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Мета конкурсу – підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Основними завданнями конкурсу є:

• виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
  • стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
  • популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до творчої роботи з обдарованою молоддю.

З причини всеукраїнського карантину захід проходив у режимі відеоконференції на платформі ZOOM. У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт представлено було 81 робота, а фінал вийшли 25 робіт. Рецензування робіт виконували 10 докторів і 8 кандидатів наук із різних закладів вищої освіти України.

Розпочалася конференція з урочистого відкриття, до якої підключилися всі учасники і члени конкурсної комісії.

Захист наукових робіт проходив на високому рівні, де студенти мали змогу продемонструвати свої знання і представити актуальні наукові роботи.

Оцінювання студентських робіт і доповідей відбувалося за дев’ятьма критеріями. На підставі обговорення студентських наукових робіт та оцінки наукових доповідей учасників конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу.

І наша магістранта Гаркава Ольга Сергіївна, яка представила наукову роботу на тему: « Санаторно-курортний потенціал як стратегічний напрям розвитку в Україні» отримала диплом ІІІ ступеня. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС щиро вітає Гаркаву Ольгу з перемогою.

Дякуємо організаторам Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, за цікаву і продуктивну роботу, і сподіваємося на співпрацю в майбутньому!

Людмила Транченко

завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи