Перемога у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»

Я студентка факультету менеджменту і навчаюсь за спеціальністю «Туризм» в Уманському національному університеті садівництва. Цього року я взяла участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Рекреалогія», яка була вперше проведена на базі Одеської національної академії харчових технологій.

На початку березня був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Рекреалогія» на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, у якій взяли участь студенти 2, 3 та 4 курсів спеціальності 242 «Туризм». І так склалося, що серед всіх учасників я зайняла І місце і отримала змогу поборотися за першість серед найкращих студентів нашої країни, які також навчаються за моєю спеціальністю. Загалом таких студентів було 50 із 17 Закладів вищої освіти.

ІІ етап студентської олімпіади з дисципліни «Рекреалогія» відбувався з 10 по 12 квітня 2019 року в м. Одеса. Він складався з двох турів. Перший тур був проведений у вигляді письмового тестування. Ми повинні були відовісти на 30 запитань різних типів та рівнів складності. У другому турі на нас очікувало творче завдання. Для його успішного виконання необхідно було мати навички роботи з топографічною картою, знання елементарних рекреаційних занять та принципи поєднання їх у цикли.

У перший день 10 квітня нас радо зустрів весь колектив факультету технології вина і туристичного бізнесу. А також була проведена цікава екскурсія по визначним пам'яткам Одеси.

На наступний день нас запросили до актової зали, де на нас очікувало урочисте відкриття олімпіади, на якому всіх студентів привітали з участю у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія». Після цього нас запросили до навчальних аудиторій з метою проведення теоретичного та практичного туру олімпіади. Після написання олімпіади у нас з’явилася можливість потрапити на балет в Одеський національний академічний театр опери та балету, за що я дуже вдячна людині, яка була зі мною поряд всі ці три дні завідувачу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Транченко Людмилі Володимирівні.

12 квітня відбулося оголошення результатів та нагородження переможців, на якому мені і вручили диплом за зайняте І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія».

Я дуже вдячна кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС за можливість проявити себе на всеукраїнському рівні. І я вважаю що це не лише моя перемога, а й перемога всього колективу нашої кафедри, адже без допомоги у підготовці до олімпіади і без підтримки своїх викладачів можливо і не було б цієї перемоги.

Ілона Драганова, студентка 41-тм групи