ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1247 від 27.11.2015 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича з 11 по 13 травня проводив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Туризм», спеціальністю «Туризмознавство». В даній олімпіаді від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва приймала участь студентка 31-тм групи Поляніцька Анастасія.

Урочисте відкриття олімпіади розпочалося у Шевченківській залі Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковичавиступом декана географічного факультету, доктором географічних наук, професором Валерія Руденка.Учасників і членів журі привітала також проректор університету Тамара Марусик. Після чого всі учасники приступили до І туру олімпіади – ситуаційне завдання, пов’язанез розробкою туристичного маршруту та розрахунком вартості туру. Потім II тур олімпіади –тестування, згідно з базових дисциплін: «Туристичні ресурси України», «Туристичне країнознавство», «Технологія ресторанної справи», Технологія готельної справи», «Організація туризму», «Організація екскурсійних послуг», «Маркетинг у туризмі», «Менеджмент у туризмі» та «Міжнародний туристичний бізнес»

Для студентів була проведена цікава екскурсія Чернівцями «Променад старим містом», де дізналися історію найкрасивішого міста України та ознайомилися з головними історико-культурними пам’ятками: Музично-драматичний театр О. Кобилянської, Міська ратуша, Будинок –корабель, Кафедральний собор Святого Духа, Вірменська церква. Також учасники олімпіади мали чудову нагоду  познайомитись зі студентами Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича на Товариському вечорі. На завершення була проведена також екскурсія територією Резиденції Митрополитів Буковини та Далмації.

Поляніцька Анастасія представила наш славетний університет та була нагороджена подякую за активну участь та здобула II місце у номінації «Теоретичне конкурсне завдання».