Переможці конкурсу проектів Міжнародної Академії Туризму в Анталії

Під егідою Міжнародної Академії Туризму (Анталія) в грудні минулого року було проведено конкурс проектів на тему «Розвиток туризму в сучасному світі: історія і перспективи» на підтримку та реалізацію молодіжних ініціатив у сфері туризму. До участі запрошувалися студенти з країн Європи, СНД, Росії, Африки та Азії у віці до 27 років.

Свої творчі доробки представили більше 200 конкурсантів з різних країн. У фіналі поборотися за призові місця випала можливість 65 учасникам з найбільш неординарними роботами, в яких були присутні новизна, актуальність, нестандартність і самостійність, помножені на регіональний елемент.

Під керівництвом викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи студентами напряму підготовки «Туризм» було підготовлено і подано на конкурс 3 наукових роботи, що відображають оригінальне та нестандартне бачення проблем туристичного ринку України, інноваційні пропозиції та цікаві ідеї в сфері регіонального туризму.

За результатами конкурсу в номінації «Унікальність» IV місце здобула Царинна Анна – студентка 31 тм групи, у номінації «Актуальність» IV місце посіла Демиденко Руслана – студентка 21 тм групи, у номінації «Інноваційність» IV місце судді визнали за Василенко Оленою – студенткою 21 тм групи.

Переможці конкурсу отримали дипломи та знижку на навчання в Міжнародній Академії Туризму в Анталії у розмірі 20%.

Безумовно, подібні проекти сприяють поширенню позитивного досвіду розвитку сфери туризму, створюючи при цьому умови для наукової та творчої самореалізації молоді.

Щиро вітаємо учасників та бажаємо нових перемог!