ПЕРШИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.

(Сенека)

15 жовтня 2020 року Уманський НУС щиро відчинив двері для студентів-першокурсників. Перший навчальний день розпочався з урочистого заходу, на якому ректор університету, професор Олена Непочатенко привітала усіх присутніх з початком навчання в університеті.

У послідуючому студенти зустрілися з керівним та науково-педагогічним складом факультету менеджменту, де мали змогу вперше ознайомитися зі структурою факультету та особливостями навчання в університеті.

По закінченні урочистостей у студентів розпочалися заняття на яких вони приступили до навчання за обраною спеціальністю.

Шановні студенти, нехай здобуті, протягом навчання в Уманському НУС, знання, стануть запорукою побудови успішної кар'єри за обраною спеціальністю. Бажаємо вам, щоб навчання в університеті  запам'яталося як плідний період вашого особистісного розвитку, наповнений яскравим студентським життям. Зичимо нових відкриттів та звершень!

Студентський та педагогічний колектив

кафедри туризму та готельно-ресторанної справи