ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ «КУРС ПРАКТИЧНОЇ ГОСТИННОСТІ» ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Розвиток молодого покоління – один з найбільш важливих напрямків соціальної відповідальності компанії Hilton. «Курс практичної гостинності» у готелі Hilton Kyiv – одному з найкращих готелів на теренах України – дозволяє забезпечити зв'язок між теорією та практикою гостинності, покращити зміст викладання дисциплін із використанням практичних кейсів, формувати реальні компетентності майбутнього фахівця сфери туризму.

З 10-14 червня 2019 року завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС професор Транченко Людмила пройшла курс «Практичної гоcтинності» у компанії Hilton. На практичному курсі були відібрані найкращі ЗВО, серед яких і Уманський національний університет садівництва, зокрема кафедра туризму та готельно-ресторанної справи.

«Курс практичної гостинності» включав у себе найефективніші програми теоретичного та практичного навчання для викладачів – кожен з яких став учасником глобальної ініціативи зі зміцнення професійної співпраці між бізнесом та освітою, а саме головне – розвитку студентів.

Цінність курсу практичної гостинності готелю Hilton Kyiv полягає у:

– можливості проходження практики в операційних департаментах готелю: Housekeeping, Food&Beverage, Front Office, Conference& Event Operations, Engineering, Kitchen;

– можливості взяти участь у внутрішніх процесах обслуговування гостей міжнародної готельної мережі Hilton;

– отримати цінні знання у практикуючих менеджерів готельної справи;

– долучитися до групових дискусій та практичних завдань за участю колег з інших вищих навчальних закладів України;

– задати запитання щодо управління процесами у готельному бізнесі, на які не знаходите відповіді у мережі інтернет чи у літературі.

– познайомитесь з гостинною командою готелю Hilton Kyiv.

– отримати Сертифікат з Курсу «Практичної Гостинності» Hilton Kyiv.

Стажування без відриву від виробництва в службах готельного комплексу, дало змогу отримати практичні навички у вирішенні практичних ситуацій, що виникають у діяльності сьогодення в керівників підрозділів та генерального менеджменту. Отримані знання та навички планується використати під час викладання дисциплін «Інноваційні технології у готельному господарстві».

Хочеться висловити особливу вдячність Князевій Інні, Форостяній Антоніні, організаторам і модераторам стажування, за отриманий позитивний досвід щодо розвитку та діяльності готельних мереж.

За результатами стажування Транченко Людмила розробила і презентувала індивідуальний проект на тему: «Інноваційні та мотиваційні методи управління персоналом на прикладі Hilton Kyiv», який переконливо доводить необхідність постійного підвищення кваліфікації та цінність таких практичних курсів (тренінгів), можливість консенсусу та обміну досвідом між фахівцями висококатегорійного готелю та провідними викладачами профільних кафедр університету.

На церемонії вручення сертифікатів Людмила Транченко отримала сертифікат про проходження «Курсу практичної гостинності» у компанії Hilton.

Доктор економічних наук, професор,

завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Уманського НУС

Людмила Транченко