ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ

З 18 жовтня 2021 р. по 31 жовтня 2021 р. найбільша готельно-ресторанна мережа в Україні Reikartz проводила курс підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників які працюють за напрямом «Готельно-ресторанна справа». Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, а саме: Людмила Транченко, Наталія Петренко, Наталія Терещук, Діана Нагернюк, Любов Коваленко, Валентина Непочатенко успішно пройшли курси підвищення кваліфікації LEVEL UP разом з Reikartz.

Двох тижневі курси проводилися за програмою якою передбачено 6 онлайн занять:

– принципи роботи сучасної готельно-ресторанної мереж (Ірина Магалецька, керівник відділу навчання Reikartz Hotel Group);

– стандарти служби прийому та розміщення (Юлія Горохова, фахівець з питань навчання та адаптації);

– ресторанний комплекс. Чек-ап роботи ресторану (Андрій Магалецький, F&B директор Reikartz Hotel Group);

– організація служби хаускіпінг (Ірина Клуб, фахівець з питань навчання та адаптації);

– основні показники ефективності готелю (Ірина Магалецька, керівник відділу навчання Reikartz Hotel Group).

Цікаву мультимедійну презентацію та доповідь представила Юлія Горохова, фахівець з питань навчання та адаптації на тему: Стандарти служби прийому та розміщення, охарактеризувала тенденції готельного бізнесу, сучасні системи управління персоналом, систему автоматизації «Servio» та шляхи підвищення рівня європейського сервісу у готельному бізнесі. Також викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пройшли навчання як користуватися системою автоматизації «Servio».

Після закінчення курсу науково-педагогічні працівники кафедри отримали сертифікати про підвищення кваліфікації від Reikartz Hotel Group.

Людмила Транченко,

завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Уманського НУС.