Підвищення кваліфікації викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила ТРАНЧЕНКО взяла участь у підвищенні кваліфікації на онлайн-тренінгу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Перед початком тренінгу учасник обов’язково мав ретельно виконати домашнє завдання: опрацювати нормативно правові акти та допоміжні документи; переглянути вебінар щодо SMART та виконати домашнє завдання.

Завдання 1. На основі матеріалів реальної акредитаційної справи підготуйте звіт про результати акредитаційної експертизи.

Завдання 2. Обґрунтування запиту на документи.

Завдання 3. Формулювання питань до зустрічей в рамках візиту.

Тренінги дозволили актуалізувати навички щодо написання звіту про результати акредитаційної експертизи із застосуванням SMART-методу, плідно поспілкуватися та подискутувати з колегами та отримати сертифікат про підвищення кваліфікації експерта обсягом 60 годин (2 кредити ЄКТС).