Подяка за активну наукову діяльність

26 травня 2021 року в сесійній залі відбулась сесія Уманської міської ради VIII скликання.

Під час засідання міський голова м. Умань Ірина Плетньова вручила відзнаки Уманської міської ради кращим науковим і науково-педагогічним працівникам міста.

Так, Подяку Уманської міської ради за значний внесок у розвиток аграрної науки, активну наукову діяльність, досягнуті успіхи та з нагоди Дня науки отримала доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Олена Саковська.

Прийміть щирі вітання від колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи! Це гідна оцінка Вашої наполегливої і плідної діяльності. Бажаємо подальших професійних злетів, творчої наснаги та досягнення поставлених цілей. Нехай Ваш інтелектуальний потенціал, енергія і досвід втілюються у прогресивних ідеях і слугують для розвитку університету.

Бажаємо творчого натхнення та плідної праці, аби щоденні нові ідеї стали для Вас стимулом до успіху, а нові проекти обов’язково реалізувалися!

Колектив кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи