Прагнення нових знань – ключ до успіху

Робота на набуття нових знань, умінь, професійних навиків у студента не закінчується ніколи. Сучасні студенти розумні, енергійні, амбіційні, креативні, мають серйозне ставлення до навчання та інтерес до новинок. Вони багато читають та переглядають, вбирають, подібно до губки, знання та інформацію. Теперішні умови навчання значно змінилися, розширилися можливості і навіть кордони.  Викладач не лише надає навчальний матеріал згідно свого навчального плану, але й мотивує та спрямовує на знайомство з soft skills — вмінням працювати в команді, вирішувати проблеми і знаходити творчі рішення.

Здобувачі вищої освіти за ОП «Готельно-ресторанна справа» за рекомендацією своїх наставників взяли участь у вебінарі на платформі Zoom «Профессиональный путь в HR-направлении: как стартовать и расти в престижной, интересной и востребованной сфере».

Zoom-конференція дала студенту зрозуміти суть професії HR-менеджера та його роль у розвитку бізнесу у сучасному світі, дала фундаментальні знання та навички HR-менеджера, необхідні для успіху у професії, освоїти основні процеси у роботі HR-менеджера та зрозуміти його зони відповідальності: діловодство, пошук та підбір кадрів, адаптація, мотивація, навчання, корпоративна культура. На вебінарі розкрили секрети кар'єрного та фінансового зростання HR-менеджера: приклад реального шляху та досягнень, функцію управління персоналом як синергію роботи з бізнес-процесами та людьми.

Катерина Сереветна, здобувач вищої освіти за ОПП

«Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня