Практичне заняття "Екотуризм в м. Умань"

Популярність відпочинку на лоні природи не підвладна модним тенденціям чи туристичним трендам. Люди, які вимушені постійно знаходитися серед метушні і напруги великих міст, не можуть досягти повної релаксації на морському узбережжі, в умовах галасливих перенаселених курортів Криму, Туреччини або Єгипту. Взяти паузу по справжньому, забути про трудові будні і поміркувати нарешті про себе можна тільки в тиші і спокої, яке дарує спілкування з природою.

Так 12 вересня 31-гр група разом з Нещадим Людмилою Миколаївною провели відкрите практичне заняття на тему: «Екотуризм в м.Умань». Студенти мали змогу познайомитись з центрами короткочасної та довгоривалої рекреації, атракціями екотуризму.

Під час заняття було відмічено, що відпочинок на природі в тій чи іншій мірі знайомий кожному з нас. У теплу пору року люди масово переміщуються подалі від асфальту і бетону міст, щоб провести вихідні поближче до місцевості, найменш зміненої впливом цивілізації. Студентами 31 – гр групи було запропоновано різні варіанти активного екотуризму в місті. Це полювання, пішохідні походи, велосипедний туризм, а також відпочинок пасивний - риболовля, пікніки на природі, відпочинок з наметами в лісі, виїзди на природу на автомобілях.