ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Покликання кожного університету – сформувати в студентів ті якості, які знадобляться йому в подальшому житті. І недаремно всі кажуть, що студентські роки – найкращі, адже студент сповнений енергії, оптимізму та нових ідей.

Метою роботи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є забезпечення не лише гарних знань, а й розвиток практичних навичок студентів під час проходження практики, чи стажування в провідних закладах ресторанного та готельного бізнесу, клінінгових компаніях та ін.

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва 28 травня пройшла традиційна зустріч із роботодавцями міста та студентами спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Цьогорічним гостем був Ханапетов Максим, генеральний директор клінінгової компанії «Чисто в хаті», який виступив перед студентами і розкрив головні моменти та повідав студентам інформацію про набуття гарних практичних навичок та можливість працевлаштуватися у майбутньому в закладах сфери обслуговування. Роботодавець відповів на численні запитання бажаючих пройти стажування, розповів про особливості й специфіку роботи клінера.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи вдячні керівнику компанії «Чисто в хаті» Максиму, за практичний досвід, яким він з нами поділився та сподіваємося на подальшу спільну працю.