Практика забезпечення якості вищої освіти в умовах воєнного стану: думка експертів

21 квітня 2022 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи стали учасниками онлайн форуму «Начасні практики забезпечення якості вищої освіти в умовах воєнного стану».

Мета форуму полягала у сприянні розвитку нових ідей та поширенні кращих практик реалізації освітнього процесу в контексті відповідності вимогам сьогодення.

Спікерами заходу стали Олена Єременко, д.філол.н., професор, заступник голови Національного агентства забезпечення якості вищої освіти України;  Анатолій Довбиш, д.т.н., професор, завідувач кафедри комп'ютерних наук, завідувач лабораторії інтелектуальних систем Сумського державного університету; Дмитро Чумаченко, к.т.н., доцент кафедри математичного моделювання та штучного інтелекту Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ», Володимир Шерстюк, д.т.н., професор, завідувач кафедри програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету; Наталія Котенко, к.пед.н., доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Державного торговельно-економічного університету.

У ході форуму було розглянуто питання щодо проблем і завдань, які виникають у воєнний час та повоєння; окреслено пріоритетні цілі та завдання освіти у такий період; розглянуто практику здобуття неформальної освіти у воєнний період; визначено ключові чинники, які дають змогу розв’язати проблематику кризи освітнього процесу під час війни в Україні.

Учасники заходу поділилися практикою організації та ведення освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Слухачі онлайн форуму мали можливість поставити запитання спікерам форуму наживо у чаті або у месенджері та отримати кваліфіковані відповіді.

LIVE-трансляцію форуму можна переглянути на сторінці форму https://www.facebook.com/UAForumHEQ

Раїса Кожухівська,

к.е.н., доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи