Презентація програм стажування за кордоном для студентів факультету менеджменту УНУС

5 квітня 2016 р. студентам факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва були презентовані програми практики в сфері обслуговування США, Німеччини, ОАЕ, Польші на 2016-2017 рр.

На зустрічі були присутні викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС та студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» 1-3 курсів факультету менеджменту.

Представник сітки туристичних агенцій «Соната» Шуляк Лариса Андріївна презентувала студентам програмами «Work and travel». Компанія працює на ринку туристичних послуг України вже 13 років та має позитивний досвід роботи за студентськими програмами стажування в різних країнах світу.

Присутні мали можливість продивитись відео матеріали студентів, які минулого року пройшли стажування за поданими програмами.

Проведення таких зустрічей дає можливість студентам зосередитись на поглибленому вивченні іноземних мов, як основного з чинників проходження успішної співбесіди. Участь студентів факультету менеджменту Уманського НУС в програмах стажування дозволить їм побачити механізм роботи у сфері обслуговування різних країн.