Презентація спеціальності «Туризм»

ІНКОЛИ ОДИН ДЕНЬ, ПРОВЕДЕНИЙ У ІНШИХ МІСЦЯХ,

ДАЄ БІЛЬШЕ, НІЖ ДЕСЯТЬ РОКІВ ЖИТТЯ ВДОМА

/ А. ФРАНС /

Туризм – це незабутні мандри, емоції та майбутня професія, яка стане більш аніж робота.

Стратегічним завданням для студентів спеціальності «Туризм» є розбудова інноваційного освітнього середовища, посилення практичної складової, розвиток міжнародних зв’язків. Велике значення при підготовці фахівців туристичної галузі є поєднання теорії і практики. Реалізація цього принципу сприяє покращенню якості підготовки фахівців.

Студенти запрошуються до участі у конференціях, круглих столах, майстер-класах та інших заходах – таких як міжнародні туристичні виставки, волонтерські програми, організація та супроводження ділових переговорів та подорожей, що передбачає спілкування з носіями іноземних мов та поринання у інше культурне середовище.

Постійний науковий пошук, впровадження новітніх методик навчання та удосконалення минулих надбань – буденна робота кафедри. Засвоєння і використання теоретичних знань на практиці – одна з головних вимог, що ставиться перед майбутнім випускником спеціальності «Туризм». Тому широкої прихильності як студентів, так і колективу, набули виїзні заняття та творчі завдання. Для майбутніх дослідників галузі туризму діє науковий гурток. Наукові роботи наших студентів щорічно завойовують призові місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Ласкаво просимо до набуття високого професіоналізму у галузі туризму, вдосконалення навиків володіння іноземними мовами та отримання найкращого досвіду професійного спілкування й співробітництва!

Ваші мрії у нас стають реальними!

Наталія Терещук

к.е.н., ст. викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи