Презентація туристичних маршрутів «Туристична привабливість України»

Успіх в проведенні туристичної діяльності будь-якого турпідприємства залежить від вдало розроблених туристичних маршрутів. В рамках вивчення нормативних дисциплін «Географія туризму» та «Основи туризмознавства» студенти 11 гр групи під керівництвом доцента кафедри  туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Тимчук С.В. набули практичних навиків з основ проведення досліджень та розробки туристичних маршрутів.

18 квітня 2016 року студенти першого курсу спеціальності «Туризм» презентували результати своєї дослідної роботи. На заході були присутні викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва та студенти 2-3 курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Першокурсники в розроблених презентаціях, що описують найбільш привабливі, на їх думку, туристичні місцини певної області України, прораховували фінансові витрати на здійснення маршруту в розрізі запланованої ними групи та на одну особу. Студенти мали врахувати і кількість днів на здійснення маршруту, обрати способи перевезення, готельні та ресторанні заклади, місця екскурсій та інше.

Така дослідна робота студентів - це перший крок майбутніх менеджерів з туризму до пізнання України та її регіонів, як туристично привабливих.