Проведення I туру Всеукраїнської студентської олімпіади кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи

З 20 листопада по 27 листопада 2019 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для студентів спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа».Захід відбувся відповідно доНаказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020н.р.»  і Наказу ректора УНУС.

Олімпіада проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Учасники мали змогу перевірити свої знання з спеціальності «Туризм»«Готельно-ресторанна справа» та дисципліни «Рекреалогія», вирішуючи завдання різної форми складності (теоретична частина – тестування, практична – розв’язування ситуаційних завдань). Забезпечували проведення Олімпіади та перевірку робіт журі з професорсько-викладацького складу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Призерами Олімпіади стали:

Спеціальність «Туризм»:

І місце – Гіленко О. (41-тм група)

ІІ місце – Царенко В. (41-тм група)

ІІІ місце – Пустовіт Д. (31-тм група)

Спеціальність «Готельно-ресторанна справа»:

І місце – Кривенко А. (41-гр група)

ІІ місце – Жевердан В. (31-гр група)

ІІІ місце – Тітаренко К. (31-гр група)

Дисципліна «Рекреалогія»:

І місце – Царенко В. (41-тм група)

ІІ місце – Гіленко О. (41-тм група)

ІІІ місце – Фищук І. (31-тм група)

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів та подальших тільки відмінних результатів!