Ранок починається не з кави

До міжнародного Дня туризму на факультеті менеджменту в Уманському НУС вперше відбулася загально факультетська акція популяризації здорового способу життя.

Ранок викладачів та студентів розпочався із руханко о 8.00.Бажання розім’яти м’язи і зарядитися енергією до кінця дня виявили студенти факультету менеджменту як першого так і старших курсів та майже всі викладачі факультету.

Учасники вишикувались на реконструйованому спортивному майданчику. Розчала заняття з розминки під запальну музику завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко, а надалі проводила руханку тренер-викладач з ігрових видів спорту кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Наталія Гребінюк.

Головною метою заходу є підвищення фізичної активності та гарний настрій. Учасники заходу отримали чудову можливість відновити свою фізичну форму, удосконалити рухові можливості, статуру та осанку, а також збадьоритись і отримати заряд позитивної енергії.

«Ранкові спортивні зарядки корисні для всіх. Рух – це життя, а життя – це рух. Наші студенти усвідомили, що ранкова руханка є не тільки життєвою необхідністю, але й має стати хорошою звичкою. Нехай у кожній людині буде здоровий дух, здорова душа та здорове тіло. Тому, ми намагаємося заохотити студентів до підтримки здорового способу життя», – зауважила Людмила Транченко.

«Нам дуже сподобалася руханка. Адже коли ти зранку встаєш і робиш певні фізичні вправи, то це допомагає розбудити власний організм. Відчувається приплив енергії та сил. Це сприяє подальшій продуктивній праці на заняттях», –поділились враженнями студенти.

Сьогоднішня ранкова зарядка повинна стати стимулом для студентів займатися спортом та підтримувати здоровий спосіб життя.