Реалізація потенціалу магістра з туризму у «Hotel Arka Vedical Spa»****

Навчання у магістратурі УНУС дає можливість брати участь у різних закордонних програмах стажування та освітнього обміну. Студентка Вікторія Паскал, яка навчається за магістерською програмою зі спеціальності «Туризм» в Уманському національному університеті садівництва проходить практичну підготовку у «Hotel Arka Vedical Spa»**** в місті Колобжег Республіка Польща.

Готель пропонує такі послуги: спа-салони, солярій, послуги масажу, басейни, джакузі, сауни, сольова печера, лікувальні процедури, тенісний корт, настільний теніс, стіна для скелелазання, гімнастичні зали, Фітнес зали, нордік волкінг, велосипедні прогулки, кінотеатр, дитячий розважальний комплекс, салон краси. У готелі розміщено ресторан «Балтика» (шведська лінія), вечірній ресторан «Імпресія», Клуб «Елевен» - унікальна кав'ярня з панорамою, що обертається до моря, Lobby-бар з живою музикою, VIP-клуб.

Вікторія Паскал проходить практичну підготовку в ресторані з плаваючим графіком роботи, має 7-8 вихідних на місяць. У ресторані працює понад 25 поляків, і понад 30 українців, разом з практикантами зі Львівського коледжу. Для практикантів і працівників з України виділено кімнати для проживання.

Практика у сфері туризму за кордоном - це можливість реалізувати власний туристичний потенціал. Вікторія побувала у таких містах: Варшава, Щецин, Лодзь, Вроцлав, Краків. Також готель організовує екскурсії до Берліна, оскільки місто Колобжег в якому розташовано «Hotel Arka Vedical Spa»**** знаходиться на кордоні з Німеччиною. Тому, м. Берлін,  Вікторія також відвідувала.

Навчаючись у магістратурі УНУС студенти мають можливість поїхати по обміну, пройти практику в найкращих компаніях Європи або отримати інші привілеї від свого університету. Для тих, хто планує працювати в державних органах влади чи бачить себе у науці, то навчання в магістратурі є невід’ємною вимогою до таких кандидатів.