Секційне засідання ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми та перспективи»

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи на високому науково-методичному рівні відбулося засідання секції «Актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в країні». Студенти II-IV курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»  виступили з доповідями, розкривши питання щодо перспектив розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу України, інноваційних підходів в управлінні підприємствами сфери обслуговування, їх кадрового забезпечення, державної підтримки і т. ін.

Всі доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Після кожної доповіді тривала жвава дискусія.

Мета конференції – зібрати разом науковців і студентів та обговорити проблемні питання концепції розвитку готельно-ресторанного та туристичного сектору економіки України була досягнута активністю присутніх.

Л.Г. Коваленко, к.е.н., доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи,  керівник гуртка