Семінар «Етнотуризм в Україні»

З нагоди святкування Міжнародного дня вишиванки студентами та викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва проведено семінар «Етнотуризм в Україні».

Студенти спеціальності «Туризм» 1-3 курсів виступили з тематичними доповідями в яких розкрили особливості етнотуризму в різних регіонах України. Особливу увагу в своїх презентаційних матеріалах студенти приділили різноманітності вишиванок та етнічного одягу в Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській, Чернігівській, Тернопільській областях.

Описані в доповідях різноманітні етнографічні фестивалі, що проходять в Україні стануть цінним доповненням до теоретичних знань, які студенти спеціальності «Туризм» отримують навчаючись в Уманському національному університеті садівництва.