Шахові майстри кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Змагання це завжди можливість випробувати себе та свої знання і вміння на практиці. Студенти спеціальносте 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» не вперше практикують свої навики у грі в шахи. У червні 2018 року Дмитро Бурлака та Катерина Тітаренко вже змагались на чемпіонаті міста Умань з шахів. І вже тоді будучи студентами першого курсу вибороли призові місця (https://tourism.udau.edu.ua/ua/novini1/shahi-ce-zmagannya-dlya-intelektualiv.html).

Цьогоріч Дмитро Бурлака студент 31тм групи очолив команду збірної Уманського НУС. Сам виборов І місце серед юнаків. Катерина Тітаренко зайняла ІІІ місце серед дівчат. У загальному заліку команда УНУС посіла І місце серед університетів.

Змагання проходили 20 листопада в приміщенні Центрального стадіону відбулися змагання з шахів за програмою Молодіжних спортивних ігор. У змаганнях взяли участь ВНЗ І-ІІ, ІІІ-IV рівнів акредитації та ліцеї.

Результати командної боротьби серед університетів:

І місце – УНУС

ІІ місце – УДПУ

В особистому заліку:

Дівчата
І місце – Бондар Валентина (УДПУ)

ІІ місце – Гоцин Марія (УДПУ)

ІІІ місце – Титоренко Катерина (УНУС)

Юнаки
І місце – Бурлака Дмитро (УНУС)

ІІ місце – Вишневий Роман (УНУС)

ІІІ місце – Клименко Даниїл (УДПУ)

Результати командної боротьби серед коледжів та ліцеїв:

І місце – Медичний коледж

ІІ місце – Гуманітарно-педагогічний коледж

ІІІ місце – Агротехнічний коледж

В особистому заліку:

Дівчата

І місце – Нагієва Айнуре (Медичний коледж)

ІІ місце – Балакіна Альона (Гуманітарно-педагогічний коледж)

ІІІ місце – Старлат Любов ( Агротехнічний коледж)

Юнаки
І місце – Іванов Максим (Медичний коледж)

ІІ місце – Боцько Богдан (Гуманітарно-педагогічний коледж)

ІІІ місце – Шаповал Григорій (Гуманітарно-педагогічний коледж)

Відмінна підготовка студентів-інтелектуалів і воля до перемоги в черговий раз принесли Збірній УНУС І місце у цьому чемпіонаті.

Світлана Тимчук, к.е.н., доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи