Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з готелями «UmanInn», «UmanSuites» та «148»

Виробнича практика є невід’ємною складовою частиною навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва. Вона складає найважливішу частину навчального плану підготовки висококваліфікованих фахівців і проводиться на передових закладах готельно-ресторанного бізнесу міста. Тому, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи активно працює у розширенні своїх зав’язків та підписує договори про співпрацю, проведення виробничих практик для студентів, що в подальшому дасть можливість студентам підвищувати свої професійні навички та працевлаштовуватися за своїм профілем. Цього тижня колективом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи були складені договори про співпрацю з готельними комплексами «UmanInn», «UmanSuites» та «148».

Директор готелів Терещук Сергій ознайомив нас з територією даних комплексів та розповів про можливості та уміння, які наші студенти можуть набувати на даних базах практики. Перераховані готельно-ресторанні комплекси є актуальним для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». Так як, територія, де функціонують готелі знаходиться в туристичному центрі, які відвідують багато туристів, зокрема паломники з Ізраїлю. Тому студенти можуть поглиблювати свої навички як зі сторони туризму, так і з сфери їх обслуговування.

Ми вдячні директору готелів за теплий прийом та сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи