Співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з туристичним комплексом «Колиба»

Виробнича практика є складовою частиною навчального процесу. Вона складає найважливішу частину навчального плану підготовки висококваліфікованих фахівців і проводиться на передових  підприємствах і організаціях міста. Тому, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Людмила та викладачі кафедри відвідали туристичний комплекс «Колиба» для підписання договору про співпрацю.

Власник закладу Ханапетов Максим ознайомив нас з територією даного туристичного комплексу та розповів про можливості та уміння, які наші студенти можуть набувати на даній базі практики. Даний комплекс є актуальним для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». На території окрім ресторану та готельних приміщень функціонує також міні зоопарк, що привертає увагу багатьох туристів. Також великої популярності набуває новий вид туризму, як «Апі-туризм», який вже на протязі двух років функціонує в даному туристичному комплексі. Це гарна можливість студентам закріплювати свої знання на практиці.

Ми вдячні власникам за теплий прийом та сподіваємося на подальшу тісну співпрацю!