Стажування студентів у Туреччині та вітчизняних фірмах

Факультет менеджменту Уманського НУС тісно співпрацює із представниками міжнародних та вітчизняних фірм у сфері обслуговування.

Так у рамках міжнародної ініціативи відбулась зустріч із комерційним директором ТОВ «Каліпсо Тур ЮА» Наталією Штимак.

Вона розповіла про можливості студентів спеціальностей туризм та готельно-ресторанної справи починаючи з ІІ-го курсу прийняти участь у програмі стажування в готелях Туреччини та туристичних компаніях країни.

Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 250 готелях Туреччини та 10 провідних туристичних компаніях. З 15 квітня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 6-місячному дослідницькому стажуванні в туристичній індустрії з різних напрямків.

Програма стажування передбачає: роботу над  підвищенням своєї кваліфікації на практиці у сфері туризму та готельно-ресторанної справи під керівництвом фахівців; забезпечення харчування та проживання; медичне страхування; зарахування на період стажування до штату компанії та виплата щомісячно мінімальної зарплати в якій буде проходити стажування; можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку. Після успішного завершення стажування студенти отримують сертифікат, що підтверджує участь у програмі.

Також на зустріч із студентами завітали представники вітчизняних фірм.

Від заміського комплексу Forest clab Sherwood виступила банкетний менеджер Анастасія Білоус. Вона розповіла про діяльність комплексу та запросила студентів на стажування під керівництвом високо професійного менеджменту та кваліфікованих спеціалістів

Директор клінінгової компанії «Чисто в хаті» Ханапетов Максим повідомив, що студенти мають можливість пройти практичне стажування на базі підприємства та підвищити своєю кваліфікацію на практиці у сфері готельно-ресторанної справи.