Студенти кафедри «Туризму та готельно-ресторанній справи» вивчають релігійний туризм

В рамках дисциплін «Інфраструктура туризму» та «Організація туристичних послуг» викладачами кафедри «Туризму та готельно-ресторанній справи» з групою студентів третього та другого курсу було організовано екскурсію на могилу цадика Раббі Нахмана засновника брацлавського хасидизму. Цей туристичний об'єкт є місцем паломництва послідовників його вчення .

Щорічно на початку осені Умань збільшується приблизно на 20 тис. прихильників хасидизму. Вони вважають своїм обов'язком хоча би раз в рік побувати на могилі цадика Раббі Нахмана. Згідно повір’я  якщо вони зустрінуть Новий Рік Рош-ха-Шана біля його могили, то наступний рік буде дуже щасливим для них.

В ході екскурсії студенти відвідали Нову Умань, де знаходиться юдейський молитовний будинок, ще його називають сінагога. Там юдеї вивчають Святе письмо, моляться богові, де жінки і чоловіки знаходяться в окремих кімнатах.

Так студенти ознайомилися ще з однією релігією та звичаями наших сусідів.