Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пізнають історію рідного навчального закладу

Музей історії Уманського національного університету садівництва є невід’ємною складовою навчально-виховної та наукової роботи навчального закладу. Головним завданням даного музею є відтворення, збереження та передання історії навчального закладу: від витоків – до сьогодення.

В рамках дисципліни «Організація туристичних подорожей» та «Інфраструктура туризму» викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи була організована екскурсія до старовинної бібліотеки Уманського національного університету садівництва. Студенти були зацікавлені історією рідного навчального закладу, вели діалог з екскурсоводом та після закінчення екскурсії, задали безліч питань, цікавлячись створенням бібліотеки та історією навчального закладу.