Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пізнають «Стару Умань»

Професійна підготовка висококваліфікованих спеціалістів передбачає нерозривну єдність теоретичної і практичної підготовки протягом всього періоду навчання у вищому навчальному закладі.

Відділ туризму Уманської міської ради розпочав новий і цікавий проект Uman Travel, який націлений на популяризацію Умані, як туристичного міста України.

29 вересня в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» розпочала роботу студія гончарного мистецтва та народних ремесел «Творча майстерня Миколи Дехтярчука та Тараса Кожушка».

Майстер клас з гончарства – це можливість не лише окунутися в історичний світ, але і гарна нагода власноруч створити нескладні колові керамічні вироби: чашку, тарілку, горщик та інше.

21 березня студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, разом із викладачами, відвідали унікальну студію гончарного мистецтва та народних ремесел на території «Старої Умані».

Під час спілкування з гончарем студенти дізналися про історію рідного міста та гончарства, мали змогу своїми руками виготовити сувенір на пам'ять. Під час проведення майстер класу студенти задавали пану Миколі багато запитань, чим показали свою зацікавленість до історію рідного міста та розвитку нових туристичних маршрутів в ньому.