Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відвідали Уманський міський відділ туризму

18 квітня студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, разом із викладачами відвідали відділ туризму Уманської міської ради. Це була гарна нагода студентам дізнатися про міські програми розвитку туризму, ринку туристичних послуг, що надає наше місто.

Нас зустріла працівник відділу пані Світлана, яка розповіла про можливі туристичні маршрути нашим містом та пропагувала серед студентів ефективно використовувати вільний час, пізнаючи Уманщину, проводити змістовно дозвілля, ознайомлюватися з історико-культурною спадщиною рідного краю.

Студенти були зацікавлені в поданій інформації, задавали безліч питань в дискусії з фахівцями відділу. В майбутньому сподіваємося на плідну співпрацю!!!