Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи знайомляться з професією екскурсовода

4 квітня студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи в рамках дисциплін «Організація туристичних подорожей» та «Інфраструктура туризму» мали чудову можливість відчути себе екскурсоводами та прослухати оглядову екскурсію Софіївським парком. Екскурсантами виступали студенти 2-3 курсу та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. Слухачі залишилися задоволені своїми екскурсоводами, які показали гідний приклад.

Викладачі теж оцінили екскурсію, яка була розроблена студентами власноруч під керівництвом д.е.н., професором Транченко Людмилою Володимирівною.

В підсомку вийшла чудова екскурсія, на якій в майбутньому зможуть побувати всі бажаючі.