Студентська молодь – це обдарована молодь!

3 березня 2016 року у Львівському інституті економіки і туризму відбулося засідання Галузевої конкурсної комісії II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм».

На Конкурс було подано 85 наукових студентських робіт із більшості регіонів України: Харкова, Києва, Івано-Франківська, Умані, Сум, Луцька, Черкас, Ужгорода, Мукачево, Чернівців, Дніпропетровська, Запоріжжя, Вінниці, Миколаєва, Кіровограда, Кременчука, Львова, Маріуполя, Бердянська, Херсона, Тернополя.

Умань представляли студенти III курсу Уманського НУС за напрямом підготовки «Туризм» Анастасія Поляніцька (науковий керівник - ст. викладач Любов Коваленко), Анна Царина (науковий керівник - викладач Наталія Парубок), Наталія Дідух (науковий керівник - ст. викладач Діана Нагернюк).

Роботи студентів були присвячені актуальним проблемам у галузі туризму, за своїм характером були пошуковими, мали наукове й прикладне значення, оскільки містили процеси організації туру та складання програми туристичного маршруту в країну дестинацію.

Мету проведення цього поважного та достатньо складного конкурсу було досягнуто, оскільки відбулася активізація наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, шляхом залучення до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Анастасія Поляніцька, Анна Царина та Наталія Дідух від Галузевої конкурсної комісії отримали сертифікат учасника Конкурсу.

Вітаємо кращих студентів напряму підготовки «Туризм» та бажаємо нових перемог, творчих здобутків та вагомих успіхів в науковій роботі!