Суспільно-економічна платформа "Умань на туристичній мапі України: реалії та перспективи"

29 вересня 2016 року на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС пройшов круглий стіл "Суспільно-економічна платформа: Умань на туристичній мапі України: реалії та перспективи".

В рамках заходу, приуроченого 400-річчю першої писемної згадки про місто Умань, обговорювались актуальні питання щодо сучасного стану та перспектив розвитку туристичної галузі міста. На заході були присутні ректор Олена Непочатенко, декан факультету менеджменту Наталія Вернюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Вікторія Бабич, депутат міської ради, керівник розважально-спортивного комплексу "Амарант"  Юрій Дробілко, керівник готельно-ресторанного комплексу "Фортеця" Микола Поліщук, керівник ПП "ЕКСПОТУР" Ліана Роднікова.

Студенти кафедри туризму  презентували розроблені туристичні маршрути за напрямами: видатні історичні, архітектурні, релігійні, краєзнавчі та гастрономічні об'єкти.

Під час проведення заходу відбувалась жвава дискусія з нагальних проблем розвитку туризму в місті.

Круглий стіл закінчився обговоренням представлених маршрутів та перспектв їх застосування в розвитку туризму в місті.

1.